Wykopy pod instalacje, nawodnienie, kanalizacje


Dzięki naszej koparce łańcuchowej  można łatwo wykopać wąskie rowy bez uszkodzenia gruntu w obszarze pracy. Koparka kopie rów i przesuwa ziemie na prawą stronę koparki.

Jest to szybki i łatwy sposób wykopu rowów pod przewody elektryczne, nawadnianie, itd.,

Koparka łańcuchowa służy do niewielkich wykopów, gdzie maksymalna głębokość kopania 1,5 m jest wystarczająca.

Niwelacja - wyrównywanie terenu, przygotowanie terenu pod chodniki, parkingi, itp.


Nasze urządzenie wyposażone jest w wszechstronną łyżkę nadającą się do wielu różnych zadań na poszczególnych etapach pracy, wydajna uniwersalna łyżka może pełnić funkcję nie tylko tradycyjnej łyżki załadowczej ale również funkcje równiarki, urządzenia do zbierania kamieni itp. Umożliwia także napełnienie łyżki, wyrównywanie podłoża, zbieranie kamieni, fragmentów pozostałych po wycince korzeni i pni.

Dodatkowo urządzenie można wyposażyć w łyżkę wyrównującą która jest dokładnie przemyślana. Łyżka ma ostrą krawędź tylną, co sprawia, że wyrównywanie powierzchni w czasie jazdy ładowarki do tyłu jest bardzo łatwe. Dodatkowo dłuższa krawędź boczna łyżki umożliwia operatorowi doskonałą widoczność przedniej krawędzi i pozwala na łatwiejszą pracę przy wyrównywaniu terenu, załadunku i opróżnianiu.

Łyżka ma ostrą krawędź tylną, co sprawia, że wyrównywanie powierzchni w czasie jazdy ładowarki do tyłu jest bardzo łatwe.

Koszenie i odkurzanie trawników, parków, boisk


Koszenie i odkurzanie trawników odbywa się kosiarką rotacyjna 1200 z zasobnikiem. Tą kosiarką można łatwo kosić i zbierać trawę a dzięki dużej mocy ssania zbieranie liści również jest możliwe. Ostrza kosiarki bardzo dobrze rozdrabniają ściętą trawę i liście, które następnie trafiając do zasobnika tworząc zwartą warstwę. Zbieranie może być wyłączone i kosiarka może być używana do koszenia trawy z wyrzutem bocznym.

Nasz odkurzacz do liści 1200 mm z zasobnikiem przeznaczony jest głównie do zbierania liści w parkach, trawnikach, podwórkach, itp.

W swej ofercie posiadamy także kosiarkę samojezdną X540 na każdy teren.

Mechaniczne zamiatanie - czyszczenie placów, dróg


Szczotka obrotowa 2000 gwarantuje dokładne i szybkie uprzątnięcie danego terenu.

Posiadamy także szczotkę zbierającą – do profesjonalnego utrzymania nieruchomości. Szczotkę charakteryzuje  specjalnie zaprojektowany system zraszania wodą w celu wyeliminowania pylenia w czasie pracy.

Wiercenie otworów pod słupy, ogrodzenia, zadrzewianie


Do wiercenia otworów polecamy hydrauliczną wiertnicę o dużej mocy i różnych średnicach wierteł. Wiertnica umożliwia zaoszczędzić czas potrzebny na wykopanie dołków pod rośliny ozdobne czy słupki ogrodzeniowe.

Dysponujemy wiertnicą wielkości 250 mm oraz 400 mm

Spulchnianie gleby, glebogryzarka


Glebogryzarka pozwala na spulchnienie gleby , a jeśli jest zbita, gliniasta na jej rozluźnienie poprzez wymieszanie z piaskiem.

Kucie betonu młotem hydraulicznym, burzenie ścian oraz posadzek, prace rozbiórkowe


Ładowarka Avant z młotem stanowi bardzo skuteczne narzędzie w pracach rozbiórkowych i przebudowie. Zaletą są  jej małe wymiary i zwrotność. Wysokiej jakości izolujący dźwięk młot jest cichy i posiada wysoką moc.

Odśnieżanie


Posiadamy w ofercie spychacz ostro krawędziowy 1400 wyposażony w hydraulicznie odchylające ostrze.

Na nierównych powierzchniach, takich jak kamień, cegła polecamy szczotkę obrotową do śniegu.

Oferujemy załadunek i przewóz śniegu z trudno dostępnych miejsc łyżką 4 w 1

oraz wywóz śniegu urządzeniem wielofunkcyjnym z przyczepką

Na dużych powierzchniach oferujemy odśnieżanie ciągnikiem oraz wywóz śniegu Ciągnikiem z przyczepą.