Ogrody Lublin

Zakładanie ogrodów

Zakładanie pięknego ogrodu zawsze wymaga planowania. Bez względu na wielkość i ukształtowanie terenu, każdy nawet najzwyklejszy skrawek ziemi można przekształcić w niesłychanie barwny ogród marzeń. Wystarczy tylko dobry projekt ogrodu wykonany przez naszego architekta krajobrazu, a Państwa otoczenie przybierze formę na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań.

Zaprojektowany przez nas ogród będzie łatwiejszy do utrzymania i pielęgnacji a przy tym funkcjonalny. Nasza firma Ogrody Azalia zaprojektuje i wykona nawierzchnię z kostki brukowej, dobierze dla Państwa najlepsze gatunki roślin, dopasuje małą architekturę,  zainstaluje system automatycznego nawadniania oraz nastrojowe oświetlenie, stworzy kącik dla dzieci, warzywnik, element wodny.

Technika w ogrodzie, jaką oferujemy pozwoli Państwu cieszyć się widokiem bujnej roślinności bez zbędnego wysiłku.

Choć zakładanie ogrodów w pierwszych dniach bardziej przypomina plac budowy nie należy tym się zrażać, gdyż szybko zacznie przybierać kształt Państwa wymarzonego ogrodu. Oczywiście najlepsze efekty naszej pracy będą widoczne po pewnym czasie jak rośliny się rozrosną i zakwitną wspaniałymi barwami.

Jednak już dziś można umówić się z nami na niezobowiązujące spotkanie. Warto zainwestować w profesjonalny projekt ogrodu jaki możemy dla Państwa stworzyć a później zrealizować. Nasi fachowcy pomogą spełnić marzenia o wspaniałym ogrodzie, miejscu do wypoczynku i relaksu. Dzięki naszej pracy w ciągu kilku tygodni będą mogli Państwo wypoczywać w najpiękniejszym zakątku pod słońcem !

Usługi projektowania i pielęgnacji ogrodów, a także usługi ogrodnicze skierowane są do klientów indywidualnych oraz firm i instytucji publicznych.

Poniżej prezentujemy przykładowe projekty ogrodów zrealizowane w Lublinie i na terenie województwa lubelskiego.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE OGRODÓW